Hukuk Çalışma Alanları

HUKUKİ HİZMET VERDİĞİMİZ

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

CEZA HUKUKU

Uzmanlık alanımız olan Türk Ceza Kanunu ve diğer özel ceza kanunlarındaki suç tiplerine ilişkin etkili dava takibi ve soruşturma sürecinde gerekli işlemler konusunda hukuki hizmet sağlamaktayız. 

aile hukuku

AİLE HUKUKU

Aile Mahkemelerinde görülen tüm uyuşmazlıkların çözümüne dair hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

SAĞLIK HUKUKU

 Hasta, doktor ve sağlık kurumu ilişkileri çerçevesinde ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümlenmesi, tedavi esnasında ortaya çıkan sonuçların ceza ve tazminat hukuku boyutunda ele alınması konularında hizmet vermekteyiz.

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

İşçi ve işveren müvekkillerimize, bireysel ve toplu iş hukukundan iş sağlığı ve güvenliği ile sosyal güvenlik hukukuna uzanan  geniş bir alanda hukuk hizmeti sunmaktayız.

İCRA VE İFLAS HUKUKU

Şirketlere, bireylere ve gerçek kişilere  sahip oldukları alacaklarının tahsili için avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

TÜKETİCİ HUKUKU

Tüketici Kanunundan doğan davalar ve Tüketici hakem heyetine başvuru, tüketici hakem heyeti kararlarına itiraz, ayıplı mal ve hizmetlere ilişkin uyuşmazlıklar,  devre tatil uyuşmazlıkları konularında hizmet vermekteyiz.

SPOR HUKUKU

Spor Hukuku dalında, ulusal ve uluslar arası alanda oluşan disiplin, hak ve alacak uyuşmazlıkların çözümü ve sözleşmesel ilişkilerin tesisi konularında hizmet vermekteyiz.

ŞİRKETLER HUKUKU

Ticari sözleşmelerin hazırlanması ve incelenmesi, ticari ilişkilerinden kaynaklanan uyuşmazlıkların  görüşme, uzlaşma ve dava yoluyla çözümünün sağlanması konularında hizmet vermekteyiz.

bilişim hukuku

BİLİŞİM HUKUKU

 İnternet yoluyla oluşan bilişim suçlarına ilişkin davaların takibi ve sonuçlandırılması, lisanslama ve fikri mülkiyet haklarının korunması, internet üzerinden mal ve hizmet satan müvekkillere hukuki danışmanlık verilmesi hizmeti vermekteyiz.

 
miras hukuku

MİRAS HUKUKU

Bireylerin ölümü veya haklarında gaiplik kararı verilmesi halinde mirasa konu mal varlığının yasal ve diğer mirasçılar arasında ne şekilde paylaştırılacağını konusunda hizmet vermekteyiz.

 
tazminat hukuku

TAZMİNAT HUKUKU

Kişilerin maruz kaldıkları haksız fiil sonucu oluşan maddi ve manevi zararların giderilmesi konusunda kusurun ispatlanması ve tazminatın elde edilmesi hususlarında hizmet vermekteyiz.

 
idare hukuku

İDARE HUKUKU

İdari para cezası ve idari yaptırım kararlarının iptali, tam yargı davaları, Kamulaştırmasız hukuki el atma davalarına ilişkin uyuşmazlıklarda hizmet vermekteyiz.

 

HUKUKİ DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizi Arayın : +90 (532) 668 46 64

info@egehukukofisi.com
·  Pzt – Cmt 09:00-18:00