Aile Hukuku – Boşanma Davası Avukatı

Aile Hukuku Danışmanlık Hizmeti

Aile hukuku, ailenin toplumun en küçük ve temel yapısını oluşturması ile aile kurumu sosyal hayatta önemli bir yere sahiptir. Ailenin bireyleri arasındaki ilişkilerin toplumun şekillenmesinde etkili olmaktadır. Aile hukuku, aile bireyleri arasındaki ilişkinin toplumun şekillenmesinde önemli bir bağı olduğu göz önüne alındığında hassas ve uzmanlık gerektiren bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Hukuk büromuz söz konusu hassasiyetin ve Aile Hukuku’nun öneminin farkında olarak, ailevi ilişkiler alanında uzman psikolog ve psikiyatrist kişilerden gerekli danışmanlık ve eğitimleri alarak Aile Hukuku alanında hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hukuk büromuz, müvekkillerimize Aile hukukunun başlıca konuları olan nişanlanma, evlenmenin koşulları ve hükümleri, boşanmanın koşulları ve sonuçları, mal rejimleri, aile konutu, soy bağı, evlat edinme, velayet, çocuğun nafaka hakkı, vesayet, kayyımlık, yasal danışmanlık, yardım nafakası ile ilgili olarak  geniş ölçekli hukuki danışmanlık faaliyetleri sunmaktadır.

BOŞANMA AVUKATI NIN ÖNEMİ

Boşanma sürecinin bu sürece dâhil olan herkes için çok zor olduğunun farkındayız. Ege Hukuk Ofisi Olarak, boşanma safhasında oluşabilecek sorunların çözümünde pratik ve gerçekçi hukuki hizmet sunarken aynı zamanda profesyonelliğimizi koruyacak ölçüde müvekkillerimize  sancılı ve sıkıntılı geçen bu zor süreçleri atlatmada yardımcı olmaktayız.

Eğer hiç beklemediğiniz halde boşanma dava dilekçesi tarafınıza tebliğ edilmişse, fakat bir boşanma davası açmak istemeniz halinde nereden başlayacağınızı bilmek sizin için oldukça güç olabilir. Deneyimli bit avukat ile sizin için en iyi olan yolun tespit edilip izlenmesi, stratejinizin belirlenmesi, davanızın adil ve etkin bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. 

aile hukuku

AİLE HUKUKU ALANINDA VERİLEN HİZMETLERDEN BAZILARI:

1. Çekişmeli Boşanma Davası

2.Anlaşmalı Boşanma Davası

3. Nafaka Davaları

4. Evlilik Birliğinin Sona Ermesinden Kaynaklanan Eşya Davaları

5. Maddi Ve Manevi Tazminat Davaları

6. Mal Rejiminin Tasfiyesi Davaları

7. Velayet Davaları

8. Babalık Ve Soybağının Reddi Davaları

9.Evlat Edinme Davaları

10. Evlenmeye İzin Verilmesi İstemli Davalar

HUKUKİ DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizi Arayın : +90 (532) 668 46 64 / +90 216 709 71 81

info@egehukukofisi.com
·  Pzt – Cmt 09:00-18:00